Ek İş Fırsatı

Farmasi’den size Hayaliniz Olan  İş Fırsatı, evde, iş yerinde, tatilde, okulda aklınıza gelebilecek her yerde evinizin rahatlığında çalışma imkanınız var. Katalogdan satış yaparak yaptığınız satışın %33 kar payını + Farmasi danışmanlarına özel fırsatları ve ekibinize üye kayıt ederek daha fazla para kazanma şansına sahipsiniz.

İşiniz oldukça kolay sermaye Farmasi’den yeteneklerinizi göstermek sizden sizin dükkanınız kataloğunuz teminatınız Farmasi ürünler konusunda hiç bir mahcubiyet yaşamazsınız. Helal belgeli sağlık bakanlığı onaylı Farmasi ürünleri tüm sevdiklerinize tavsiye edebilir, kendinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Farmasi’de ekibinizi kurup Dilediğinizce para kazanır ve başka işe ihtiyaç duymazsınız Farmasi danışmanı olmak ve bu imkanlardan yararlanmak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak yada başvuru formunu doldurarak sizde Farmasi danışmanları arasına katilin kazanmaya başlayabilirsiniz.


FARMASİ Girişimcisi olmak hiç bir sermaye gerektirmez. Siz de Aşağıdaki formu doldurarak hemen Farmasi Girişimcisi olabilir, Sağlıklı ürünleri kullanırken aynı zamanda satış da yaparak harika bir gelire sahip olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Başvurusu ve Kayıt Formu

...