Farmasi Kayıt Formu

Farmasi İle Kazanmak Sizin Elinizde

Günümüzün en eğlenceli para kazanma yöntemlerinden biri olan doğrudan satış yöntemi ile evinizde ailenize zaman ayırarak para kazanabilirsiniz. Farmasi Ailesine Katılın, Hayatınızı Değiştirmeye Başlayın… Üye Ol

Farmasi Girişimcisi olduğunuzda üç şekilde para kazanırsınız.

  • Kendi ürünlerinizi indirimli alarak tasarruf edersiniz.
  • Satış yaparak %40 a varan kar elde edersiniz.
  • Ekip kurarak %3 den başlayıp " ye ulaşan kazanç planı sayesinde sınırsız kazançlar elde edersiniz.

Farmasi Üyelik Başvurusu ve Kayıt Formu

...

Farmasi Girişimci olmak için  formu doldurmanız yeterli.

* Sizde Farmasi fırsatlarında yararlanmak ve Farmasi kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Farmasi nin ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

* Farmasi danışmanı olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız. Farmasi online iletişim formundaki mesaj bölümünden,  Farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla bize mail atabilirsiniz.

* Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

* İster kişisel ihtiyaçlarınızı %40 fabrika fiyatından indirimli alabilir, isterseniz satış yapıp %40 kazanç elde edin.Tercih sizin ! Tüm yakınlarınıza tavsiye edip, onları da üye yapabilir ve Farmasi in sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz.

* Farmasi in tüm kampanyalarını takip edebilmek için Farmasi üyesi olmanız yeterlidir. Farmasi Üye Ol